מכשיר הליכון מדרגות חדשני

שלא כמו הליכון סטנדרטי שיש בכל חדר כושר בהרצליה, הליכון המדרגות מיועד לאימונים שמשלבים מהירות וחוזק, ומעוצב לבניית כוח מתפרץ במהלך האימונים. באמצעות המכשיר אפשר לבצע אימון התנגדות יעיל שיש בו את כל היתרונות של אימוני מהירות וגמישות, אימוני רוחב ואימוני מזחלת, ללא סכנת פציעה.

המכשיר מאפשר לדמות עלייה על גבעה בשיפוע עם או בלי התנגדות, הליכה על גבעה ברוורס כדי לחזק את רצועות הברכיים, ריצות מהירות במעלה גבעה ללא התנגדות, דחיפת מזחלת בעוצמה בינונית או גבוהה, משיכה ברוורס וסחיבת משקולות ביד אחת או בשתי הידיים, כאשר כל זרוע של המכונה יכולה לשאת עד כ- 45 קילו של משקולות. המכשיר מעוצב עם שיפוע קבוע של 11 מעלות, וניתן להתאים את המהירות וגובה ההתנגדות במהלך האימון בעזרת מעצור מגנטי וקל לשימוש בעל ידית לשליטה בהתנגדות, שמאפשרת לך לחוות תוכנית אימונים אינטנסיבית, בקצב שלך.

המכשיר נבנה תוך שימוש במסגרת פלדה, ציפוי נגד חלודה בצבעי שחור או כסף וידיות עם אפשרויות אחיזה רבות שמצוידות במחזיק לבקבוק מים ולטלפון. למכשיר יש גם חגורה רחבה של כ- 58 סנטימטרים כדי לאפשר אימון צידי יעיל ויציבות מרבית, נקודות לחיבור תוספים כגון רצועות וצינורות, זרועות להרמת משקולות וציפוי ידיות בעובי 3 מילימטרים כדי לשפר את האחיזה ולשמור על עמידות לאורך זמן.

המכשיר פשוט וקל לשימוש, מספק פתרון יעיל מבחינת מקום שהוא תופס ומאפשר להמריץ את קצב חילוף החומרים. אז בואו ותתחילו להנות מאימונים בעוצמה גבוהה עם מאות אפשרויות ותוכניות לאימוני תנועה והכל במכשיר אחד!

הליכון מדרגות מהפכני